Barselona´da seks robotlarının çalıştığı bir genelev kuruldu

18.03.2017 18:10:08 tarihinde eklendi, 445 kez okundu
Barselona´da kurulan bir genelevde sadece seks robotları yer alıyor. İşte seks robotlarıyla ilgili diğer bilgiler..

Daha önce, insanların cinsel ihtiyaçlarını gidermek amacıyla tasarlanan seks robotlarını daha önce duymuştuk.
Bu kez bu robotlarla ilgili daha ilginç bir haber geldi.

İnanılması güç ama Barcelona'da robot kızların bulunduğu bir genelev açıldı.
Barselona'da Lumi Dolls isimli dünyanın ilk seks robotlarının olduğu genelevi kuruldu.
Genelevde rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyor.
Her bir modelin karakterine dair bilgileri söz konusu genelevin internet sitesinde bulmak mümkün.
Modellerin vücut ölçüleri ve yetenekleri de web sitesinde detayları ile anlatılıyor.

Bu robotlar elbette bir canlı olmadıkları için herhangi bir bulaşıcı hastalığa sahip değiller.
Ancak bu robotlarla birden fazla kişinin ilişki yaşayacak olmasıyla robotlarda kullanılan silikon maddenin diğer insanlardaki hastalığı size aktarabileceği ve bu nedenle de koruyucuyla ilişkinin sağlanması gerektiği belirtiliyor.
İnsan olmayan, tamamen duygusuz ve kendi iradesi olmayan; insana benzeyen ancak insanın geliştirdiği yazılım ve donanımın birleşiminden oluşan bu robotlarla ilişki yaşanmasının insanlarda tramvatik psikolojik problemlere yol açabileceği uzmanlar tarafından söyleniyor ve tartışılıyor.
Bu konuyla ilgili net bir bilgi ise henüz paylaşılmış değil.
İlk cinsel ilişki robotlarını birkaç ay sonra piyasaya sunmaya hazırlanan RealDoll şirketi, ürünler hakkında yeni ayrıntıları açıkladı.
Şirket yetkililerinden Matt McMullen'in Daily star'a yaptığı açıklamaya göre, gelişmiş seks oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak.
Ayarlarda ‘akıllı’, ‘naif’, ‘seksi’, ‘iyi kalpli’ ve ‘mütevazı’ gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi.

Ölçek, oyuncağın ‘duygularına’ ayar verecek. ?Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.
Satışlara önümüzdeki nisan ayında başlamayı planladıklarını anlatan McMullen, bir robotun fiyatının yaklaşık 12 bin euro olacağını da sözlerine ekledi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS