Avis ve Yandex Navigasyon işbirliği

14.03.2017 20:05:05 tarihinde eklendi, 731 kez okundu
Avis, Türkiye’nin en çok kullanılan navigasyon uygulaması Yandex Navigasyon’un sesli yönlendirme özelliğini kullanarak reklam veren ilk marka oldu.

Sektör için de bir ilki temsil eden uygulama çerçevesinde Yandex Navigasyon kullanıcıları güzergah üzerindeki Avis ofislerini harita üzerinde otomatik olarak görebilecek.

İş birliği sonrasında bir değerlendirme yapan Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, “Sektörde bir ilk olan böyle farklı bir projede Yandex ile ilk adımı birlikte atmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Mobilitenin öneminin giderek arttığı, zamanın herkes için çok değerli olduğu günümüzde, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak bizim için çok önemli. Bu konuda onlara bütünsel bir deneyim sunmak ve yaşatmak adına Avis olarak birçok ilke imza atıyoruz. Halihazırda Yandex Navigasyon ile süren iş birliğimiz içinde katma değerli bu projede ilk partner olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz. Bu uygulama ile şimdiden kendimizi müşterilerimize bir rota daha yakın hissediyoruz.” dedi.

Yandex Harita Servisleri Müdürü Onur Karahayıt ise Yandex Navigasyon’un bu farklı reklam modeliyle Türkiye’de bir “ilk”i gerçekleştirdiğini ifade ederek; “Yandex Navigasyon, kullanıcıların trafikte hayatını kolaylaştıran katma değeri yüksek bir uygulama. En güncel yol durumu bilgilerini vererek milyonlarca kullanıcının günlük hayatında vazgeçilmez olan böyle bir uygulamadan reklam verenler de doğal olarak yararlanmak istiyor. Uygulamamız ile markaların seslerini duyurabilecekleri, kullanıcı deneyimiyle uyumlu bir model geliştirdik. Bu yenilikçi reklam modelini ilk olarak Avis Türkiye gibi sektörünün öncü ve lider markasıyla hayata geçirdiğimiz için mutluyuz” dedi.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS