Carrefoursa´nın "Dost Hareketi" Yarışması

23.10.2017 14:59:41 tarihinde eklendi, 342 kez okundu
İNSANLARIN minik dostları kedi ve köpekler için düzenlenen Dost Hareketi projesi yarışmasının kazananları belirlendi.

NSANLARIN minik dostları kedi ve köpekler için düzenlenen Dost Hareketi projesi yarışmasının kazananları belirlendi. Dünya Hayvanları Koruma Günü'ne özel düzenlenen #carrefoursadosthareketi hashtag'i ile sosyal medya üzerinden yaklaşık 3 bin fotoğraf yarışmaya başvurdu.

CarrefourSA'nın Haykonfed ile başlattığı "Dost Hareketi" projesi ile sahipsiz sokak hayvanlarına gıda desteği sağlayan ve hayvanların güvenli ortamlarda yaşaması için çalışmalar yürüten CarrefourSA, Dost Hareketi projesi çerçevesinde faaliyetlerine devam ediyor. Dünya Hayvanları Koruma Günü'nde gerçekleştirdiği kampanyalar ile hayvanseverlerin yanında olmaya devam eden CarrefourSA, sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere 1 yıllık, 6 aylık ve 3 aylık mama hediyeleri verdi.

CarrefourSA jürisi tarafından, 10-13 Ekim tarihleri arasında değerlendirilen fotoğraflar sonucunda birinci İstanbul ilinden Arif Özdemir oldu. Bir yıllık köpek mama hediyesi kazanan yarışmanın galibini Zonguldak ilinden Gülcan Köroğlu takip etti ve altı aylık kedi mamasını kazandı. Dost Hareketi yarışmasına İstanbul'dan katılan ve üçüncü olan Tülay Oskay ise CarrefourSA'dan üç aylık kedi mamasına hak kazandı.

Evcil hayvanların barınması ve ihtiyaçlarının karşılanması için Türkiye genelindeki mağazalarında yenilebilir tüketim fazlası ürünleri HayKonfed'in belirlediği temsilciliklere gönderen CarrefourSA, hem yiyeceklerin imha edilmesini engelliyor hem de sahipsiz hayvanların beslenmesini sağlıyor.

"Dost Hareketi" projesi ile Türkiye'nin dört bir yanındaki yenilebilir tüketim fazlası ürünleri sahipsiz sokak hayvanlarıyla paylaşan CarrefourSA, kedi ve köpeklerin en iyi koşullarda yaşaması için en kaliteli ürünleri en uygun koşullar ile müşterilerine sunuyor.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS