6-12 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

06.02.2017 13:51:58 tarihinde eklendi, 648 kez okundu
6-12 Şubat 2017 tarihine ait akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı haftalık burç yorumları haberimizden okuyabilirsiniz.

6-12 ŞUBAT 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): KOÇ Burcu bu hafta aşk ve ilişkilerde bazı noktalara gelebilir, karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Evli Koç Burcu ilişkiyi değerlendirirken geçmişi de göz önünde bulundurabilir. Çocuklar ve yakın çevre ile ilgili yeni kararlar gündeme gelebilir. Atacağınız adımlar konusunda dikkatli olmalısınız. Çünkü iki uç nokta da, hiç alışık olmadığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz ve güvendiğiniz bazı arkadaşlarınız sizi yanıltmıyor. 11 Şubat Dolunay sonrası mahkeme ile ilgili bir durum gelişebilir. Önemli ortalıklar söz konusu. İş hayatınızda yapabileceğiniz yeni bir başlangıç, sizi güzel konumlara taşıyabilir. Birlikte çalıştığınız eski işlerden birinden geri dönüş alabilirsiniz. Aile büyükleriyle aranızda otorite savaşları çıkabilir. Söz dinlemek ve diğerlerinin istekleri doğrultusunda ilerlemek zorunda kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): BOĞA Burcu bu hafta yakın akrabalarla hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Geçmişten kulağınıza gelen bazı laflar canınızı sıkabilir. Bunun sonucunda yüzleşmek isteyebilirsiniz. Yaşanan gelişmeler iletişimde gerginlik yaratabilir. Ortalığın kısa süreliğine de olsa karışabileceğini söyleyebilirsiniz. Ruhunuz bu hafta hiç olmadığı kadar karışabilir. Bu karışıklık 11 Şubat parçalı ay tutulması öncesi sizi etkisi altına alabilir. Ne yönde hareket edeceğinizi şaşırabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili karşınızda duran 2 seçenekten birini seçmek zorunda kalabilirsiniz. Aile büyükleri ve varsa çocuklarla ilgili anlaşmazlıklara da açıksınız. Size büyük oranda destek olsalar da, belli konularda bir araya gelemeyebilirsiniz. Bu hafta özellikle iletişim kaynaklı problemler ağırlıkta görünüyor. Eski ilişkilerin tekrar gündeme gelmesi ve bazı ilişkilerdeki gizliliklerin ortaya çıkması da buna dahil.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): İKİZLER Burcu bu hafta parasal konulara kafa yorabilir. Yatırım için uygun bir hafta olmayabilir. Gizli saklı durumların ortaya çıkması söz konusu. Hafta ortasından itibaren 11 Şubat Dolunay etkilerini üzerinizde hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta ruhsal yönden kendinizi pek iyi hissetmeyebilirsiniz. Bu nedenle önemli girişimleri ertelemekte fayda var. Yeme içme konusunda zehirlenmelere karşı dikkatli olunmalı. Hızlı beslenme sonucu bağırsak ve sindirim sistemi ile ilgili rahatsızlıklar yaşanabilir. Bağımlısı olduğunuz bazı şeylerden kurtulma yönünde adımlar atabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmalar yapmak için son derece uygun bir hafta. İçinde bulunduğunuz hatalardan iyi yönde çıkarımlar yaparak kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. İş hayatınızdaki olası bazı hayal kırıklıkları sizi üzmesin. Yakın zamanda kariyerinizde yaşanacak yenilikler fazlasıyla memnun edici nitelikte.

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): YENGEÇ Burcu bu hafta, iş hayatında uzun zamandır beklediği güzel sonuçlarla karşılaşabilir. Kariyerinizde bazı ilişkiler hızla gelişiyor ve farklı yönde ilerliyor. Parlak fikirlerinizi bazı noktalarda devreye sokabilirsiniz. Ortaklıklarda uzun vadede yeni anlaşmalar söz konusu olabilir. Bu hafta planlanan bir yer değişikliği ertelenmek zorunda kalabilir. 11 Şubat Parçalı Ay Tutulması Aslan Burcu’nda gerçekleşiyor. Tutulma etkileri yaşantınızda özgürleşme isteğinizi artırabilir. Sahip olduğunuz maddi kaynakları sadece kendiniz için değerlendirmek isteyebilirsiniz. Becerileri kazanca dönüştürmekte zorlanmıyorsunuz. Arkadaş çevrenizde açığa çıkabilecek bazı kıskançlıklar sizi ortamdan uzaklaştırabilir. Eğitimle ilgili yeni başlangıçlar ve uzun süreli hedefleri kapsayan çalışmalara yönelebilirsiniz. Hafta sonu yaşanabilecek aile arası diyaloglara ve anlaşılmalara dikkat!.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): ASLAN Burcu bu hafta yaşanabilecek gecikmelerden ve aksaklıklardan rahatsızlık duyabilirsiniz. Özellikle parasal konular ve banka ile olan ilişkilere dikkat etmeniz gerekebilir. Alacaklarınızı tümüyle tahsil edemeyebilirsiniz. Bu nedenle ödemelerde kısa süreliğine aksaklık yaşanabilir. Hazırlıklı olun ve harcamalarınızı bu yönde yapın. Yolculuk ve yalnız kalma isteğini yoğun şekilde hissedeceğiniz zamanlardasınız. 11 Şubat Dolunay etkileri sizi derinden etkileyebilir. Yaşadığınız bazı pişmanlıkları içinizde büyütebilirsiniz. Bu hafta inandığınız ve arkasından gittiğiniz şeyleri sorgulayabilir, kendinize yeni yol haritası çizebilirsiniz. Dış dünyadan beklentileriniz azalıyor. İsteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirebilecek gücü içinizde bulabilirsiniz. Sizi yavaşlatanlardan ve zaman kaybı yaratanlardan tümüyle kurtulmalısınız.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): BAŞAK Burcu bu hafta çıkacağınız yolculuklarda yaşanabilecek aksaklıklar söz konusu olabilir. Ortak çalışmalarda yaşanabilecek anlaşmazlıklar işlerinizi farklı yöne sürükleyebilir. Eğitim hayatında yapılacak yeni girişimler için uygun bir hafta olmayabilir. 11 Şubat Parçalı Ay Tutulması etkilerini hafta başından itibaren hissedebilirsiniz. Ortak gelirler, miras ve paylaşılması gereken şeyler üzerine yapılacak anlaşmalar yerini bulmayabilir. Borç alıp vermek ve kredi çekmek için olumsuz bir süreç diyebiliriz. Alım-satım işlerinde atılacak imzalarda geri dönüş yaşanabilir. Güç unsurlarını baskın şekilde hissedeceğiniz bu hafta, iş hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yaşanabilecek kaos ortamlarına dahil olmamak yapılabilecek en iyi şey olabilir. Hafta sonu aileden birinin beklenmedik sürpriz kararı ve açıklaması size büyük mutluluk verebilir.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): TERAZİ Burcu bu hafta bazı şartlardan ve yerlerden uzaklaşarak, yaşanan problemlere son verebilir. Planladığınız yeni girişim için finansal kaynak arayabilirsiniz. Ortaklıklara açıksınız. Partnerinizden alacağınız destek sizi zaman içinde, bugün bulunduğunuz yerden daha iyi yerlere taşıyabilir. Kariyerinizde bayan figürlerle ilgili yaşanabilecek anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. 11 Şubat Dolunay etkileri sizi Çarşambadan itibaren biraz gerebilir. Kıskançlık duyabileceğiniz ortamlarda rahatsız olabilirsiniz. Özellikle partneri olanların bu tip ortamlardan uzak durmaları yararlarına olacaktır. Cuma gününden itibaren parasal konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Geride kalan bazı maddi fırsatlar tekrar önünüze çıkabilir. Mal paylaşımı ile ilgili hakkınız olan bir parayı ele geçirebilirsiniz. Evcil hayvan edinme ile ilgili bir durumun gelişmesi de söz konusu.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): AKREP Burcu bu hafta, birlikte yaşadığınız insanlar ve çevre ile ilgili yaşanan farklılıklar sizi şaşırtabilir. Aile büyükleri ile ilgili bazı sağlık durumları gelişebilir. 11 Şubat Parçalı Ay Tutulması öncesi ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. İletişim kurarken sevdiklerinize kendinizi ifade edememenin sıkıntısı ile gerilebilirsiniz. Maddiyatla ilgili yersiz endişe duyulabilir. Var olan bir borcu abartabilirsiniz. Kafanızda yaptığınız hesapla, gelir kaynaklarınız dan elde ettikleriniz birbirini tutmayabilir. Hesap hatalarının yoğun şekilde yapılabileceği bu hafta, bu tür düşüncelerden uzak durulmasında fayda var. Hafta sonuyla birlikte bilinçaltınızda ne varsa yüzeye çıkabilir. Özel ilişkinizde eskiden yaşananlar gözünüzün önüne gelebilir. Ve bu durum bugün yaşadığınız süreci ani şekilde etkileyebilir. Bu hafta taşınma, gelir, eş, sevgili, aile ve çocuklarla ilgili her tür girişim ertelenmeli.

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): YAY Burcu bu hafta başı uzun zamandır beklediğiniz bir haberle karşılaşabilirsiniz. Mahkeme-dava gibi konularla ilgilenenler olumlu sonuçlar alabilirler. Yaşam alanınızda bazı değişiklikler söz konusu. 11 Şubat dolunay Etkileri Salı gününden itibaren ilişkilerinize yansıyor. Kendinizi bazı konularda baskı altında hissedebilirsiniz. Kazancınızı sadece ev için harcamanız konusunda karar almanız yönünde görüşlerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum evli olanların eşleriyle, bekar olan Yay Burcu için ailesiyle arasında gelişebilir. Dalgınlıklardan dolayı yaşanabilecek sakarlıklara ve ufak kazalara karşı dikkatli olunmalı. Hafta ortasından itibaren elde edebileceğiniz ek gelirler size iyi gelebilir. Aklınızda olan fakat gerçekleştiremediğiniz şeyleri yapma fırsatı bulabilirsiniz. Sağlıkla veya estetik operasyonlarla ilgili girişimleri ertelemeniz zorunda kalabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): OĞLAK Burcu bu hafta yaşadığınız yerde ve çevrenizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Yeni bir ev alabilir veya oturduğunuz evin görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Yeni eşyalar almak ve tadilat işleri de yapılabileceklere dahil olabilir. Gelir kaynaklarınızı ne yönde harcayacağınız konusunda aile bireyleriyle yeni kararlar alabilirsiniz. Ortaklaşa hareket etmenin huzurunu duyabileceğiniz bir süreçtesiniz. Var olan çocuklar veya çocuk konusu ile ilgili önemli, güzel gelişmeler yaşanabilir. 11 Şubat Parçalı Ay Tutulması etkileri, iş hayatınızda yaşanabilecek ufak krizleri işaret ediyor. Dahil olmamayı tercih edebilir, ancak ucundan kıyısından az da olsa siz de zarar görebilirsiniz. Kariyerinizde ummadığınız bazı gelişmeler, bu günlerde önünüzü görmenizi zorlaştırabilir. Bu durumun geçici olduğunu düşünerek hareket etmeniz, lehinize olacaktır.

SAKA (KOVA) BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): KOVA Burcu bu hafta sakin zamanlar geçirebilir. Bazı işlerinizi gizlilik içinde yürütmek isteyebilirsiniz. Bazı kovalar için tamamen içe dönüş söz konusu. Bilinmesini istemediğiniz her şeyi şifreleyebilirsiniz. Yaşam alanınıza dahil etmek istemediğiniz insanları saf dışı bırakabilirsiniz. Özel ilişkilerde bilinmezlikler yaşanabilir. Sorunlu ilişkiler hafta başından itibaren kabuğuna çekilebilir. Kırgınlıkların ve küslüklerin sessizliğe bürüneceği bir haftaya şahit olabiliriz. Maddi kaynaklı yanlış anlaşılmalar ve güvensizlikler hayatınızın her alanına yansıyabilir. Çocuğu olanlar için yaşanabilecek gelişmeler pek iç açıcı olmayabilir. Duyacağınız bazı sözler, geri adım atmanıza sebep olabilir. 11 Şubat Dolunay etkilerinin hiç şüphesiz yaşananlarda büyük payı var. Siz bu haftadan itibaren yapmak istediklerinizi sessiz ama derinden yürütebilirsiniz. Bir süre sonra yaşayabileceğiniz duygusal açlık konusunu ne şekilde giderebileceğiniz konusunda ise henüz fikir sahibi değilsiniz.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): BALIK Burcu bu hafta, yakın zamanda verdiğiniz psikolojik mücadelenin zaferini elde edebilirsiniz. Yaptıklarınızı ve düşüncelerinizi bazılarına kabul ettirebilir, istediğiniz yönde rahatça ilerleme fırsatı bulabilirsiniz. Bazı balıkların aile yaşantısında sürpriz gelişmeler ve haberler söz konusu. Yeniliklerin yaşanabileceği bu hafta içi, yeni ev, yeni bebek, evlilik kararı ve yeni başlangıç haberleri ile dolu. Maddi açıdan beklenmedik yerlerden güç kazanabilirsiniz. Daha büyük kalabalıklara girebilir, yeni insanlarla güzel birliktelikler kurabilirsiniz. Bu da size aklınızda olmayan, hayalini bile kuramayacağınız kazançlar getirebilir. Kariyerinizden veya özel hayatınızdan elde edeceğiniz mutluluk bazı çevreleri harekete geçirebilir. Fesatlıklar ve üzerinize oynanabilecek olası oyunlar üzerine dikkatli olmalısınız. Hafta sonun yapılacak görüşmelerde çevre değişikliği konuları gündeme gelebilir.Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS